O škole Novinky Rada školy MŠ SLNIEČKO JEDÁLEŇ Verejné obstarávanie Zmluvy, faktúry, objednávky Ochrana osobných údajov Oznamy Kontakt

Vzdelávacie programy

Hľadáme logo

Vylasujeme súťaž o LOGO projektu Erasmus+ našej školy.

1. Súťaž je určená žiakom druhého stupňa.
2. Logo má mať digitálnu podobu.
3.1 Má obsahovať info o škole- napr. názov, logo školy, miesto školy- Rozhanovce, nie adresu, niečo charakteristické pre našu obec. Niečo z toho.
3.2 Ďalej informáciu, že sa jedná o medzinárodnú spoluprácu v rámci Európskej únie- obrázok, vlajka, cestovanie.
3.3 Informáciu, že je to Erasmus+- buď obrázok, nápis, atď
3.4 Informáciu o aktivitách. Keďže v rámci projektu sa budeme zaoberať environmentálnou zodpovednosťou- enviro aktivitami- tak použite symboly charakteristické pre túto tému🌍♻
4. Pracovať môžeš ako jednotlivec, alebo ak sa Ti lepšie pracuje v tíme, tak max.3
5. Svoje logá posielajte do 13.11.2023 na moju emailovú adresu martina.dombyova@gmail.com, do predmetu uveďte LOGO a kto na ňom pracoval.
6. Najlepšie logá postúpia do hlasovania, ktoré sa uskutoční po uzávierke súťaže. O termíne a spôsobe hlasovania budete informovaní.
7. Víťazné logo bude reprezentovať školu celých päť rokov počas trvania akreditácie.

Tešíme sa na Vaše tvorivé námety! 👍👌
S pozdravom Ing. Martina Dombyová, koordinátor Erasmus+