O škole Novinky Rada školy MŠ SLNIEČKO JEDÁLEŇ Verejné obstarávanie Zmluvy, faktúry, objednávky Ochrana osobných údajov Oznamy Kontakt

Vzdelávacie programy

• V rámci programu EÚ Erasmus+ sme sa v období 8. 4. 2024 – 12. 4. 2024 zúčastnili skupinovej mobility žiakov v srbskom meste Pančevo, v regióne Južný Banát. Hostiteľskou školou sa nám stala ZŠ Stevica Jovanovič v Pančeve.
    22.04.2024 08:02 | viac »
  • ERASMUS+ - SKUPINOVÁ MOBILITA ŽIAKOV – BRNO – ZŚ ARMÉNSKÁ

V rámci programu EÚ Erasmus+ sme sa v období 29.1.2024 – 2.2.2024 zúčastnili skupinovej mobility žiakov na Južnej Morave. Hostiteľskou školou sa nám stala ZŠ Arménská v Brne, mestská časť Bohunice.

Na škole nás srdečne privítal pán riaditeľ a pani zástupkyňa školy, ale aj učitelia a žiaci zapojení do programu Erasmus+. Prezentovali nám rôzne zaujímavé aktivity, ktorým sa venujú v rámci environmentálnej výchovy, ako je napríklad projekt Jedlá záhrada. Taktiež nás previedli priestormi školy, spoznali sme ich bežné aj odborné učebne, spoločné priestory, či školskú jedáleň, kde sme mali možnosť ochutnať ich kuchyňu.

Naši žiaci dostali aj príležitosť zaplávať si v bazéne, ktorý sa nachádza v priestoroch školy, keďže škola sa zameriava na plavecké športy a výchovu profesionálnych plavcov.

11.04.2024 08:10 | viac »
  • Súťaž o logo projektu Erasmus+ vrcholí. Žiaci druhého stupňa našej školy sa mohli do súťaže zapojiť a vymyslieť projektové logo, ktoré bude reprezentovať školu päť rokov počas trvania projektu. Do záverečného hlasovania postúpilo 11 žiackych prác, ktoré najviac vystihli požadované kritériá. Víťazné logo vyberú učitelia v anonymnom hlasovaní, ktoré sa uskutoční do 13.12.2023. Naši žiaci opäť ukázali svoju kreativitu a šikovnosť, ale aj spoluprácu a súdržnosť.

14.12.2023 13:23 | viac »
  • Vylasujeme súťaž o LOGO projektu Erasmus+ našej školy.

1. Súťaž je určená žiakom druhého stupňa.
    2. Logo má mať digitálnu podobu.
    3.1 Má obsahovať info o škole- napr. názov, logo školy, miesto školy- Rozhanovce, nie adresu, niečo charakteristické pre našu obec. Niečo z toho.
    3.2 Ďalej informáciu, že sa jedná o medzinárodnú spoluprácu v rámci Európskej únie- obrázok, vlajka, cestovanie.
    3.3 Informáciu, že je to Erasmus+- buď obrázok, nápis, atď
    3.4 Informáciu o aktivitách. Keďže v rámci projektu sa budeme zaoberať environmentálnou zodpovednosťou- enviro aktivitami- tak použite symboly charakteristické pre túto tému🌍♻
    4. Pracovať môžeš ako jednotlivec, alebo ak sa Ti lepšie pracuje v tíme, tak max.3
    5. Svoje logá posielajte do 13.11.2023 na moju emailovú adresu martina.dombyova@gmail.com, do predmetu uveďte LOGO a kto na ňom pracoval.
    6. Najlepšie logá postúpia do hlasovania, ktoré sa uskutoční po uzávierke súťaže. O termíne a spôsobe hlasovania budete informovaní.
    7. Víťazné logo bude reprezentovať školu celých päť rokov počas trvania akreditácie.

Tešíme sa na Vaše tvorivé námety! 👍👌
    S pozdravom Ing. Martina Dombyová, koordinátor Erasmus+
    06.11.2023 14:17 | viac »