O škole Novinky Rada školy MŠ SLNIEČKO JEDÁLEŇ Verejné obstarávanie Zmluvy, faktúry, objednávky Ochrana osobných údajov Oznamy Kontakt

Vzdelávacie programy

Nové učebne pre ZŠ Rozhanovce

Obec Rozhanovce získala pre našu školu vybavenie troch učební v rámci projektu "Nové učebne pre ZŠ Rozhanovce". Z tohto projektu bola v našej škole vybavená školská knižnica, kde žiaci môžu nájsť okrem nových publikácií aj počítače pre vyhľadávanie potrebných informácií na internete, elektronický evidenčný systém, ktorý umožňuje už z domu zistiť, či požadovaná publikácia je k dispozícii.

Ďalšou novo vybavenou učebňou je technická miestnosť, ktorá bude slúžiť pre výučbu praktických predmetov. Žiaci v nej nájdu nové pracovné stoly, mechanické robotické ruky, sústruhy a ďalšie náradie, ktoré umožní našim žiakom získať potrebné zručnosti.

Novým nábytkom a technikou máme vybavenú aj počítačovú učebňu, kde pribudli okrem počítačov a monitorov aj 3-D tlačiareň a ďalšia IKT technika.