• Štrukturované kurzy učiteľov v Taliansku

• 01.10.2024 09:13
        • Na prelome júla a augusta sa štyri pani učiteľky našej školy zúčastnli na metodických kurzoch vo Florencii v Taliansku. O ich kurzoch,zážitkoch a školeniach si môžete prečítať po rozkliknutí obrázkov nižšie.
        • SKUPINOVÁ MOBILITA ŽIAKOV – Srbsko – Pančevo

• 04.06.2024 14:56
        • V rámci programu EÚ Erasmus+ sme sa v období 8. 4. 2024 – 12. 4. 2024 zúčastnili skupinovej mobility žiakov v srbskom meste Pančevo, v regióne Južný Banát. Hostiteľskou školou sa nám stala ZŠ Stevica Jovanovič v Pančeve.
        • ERASMUS+ - SKUPINOVÁ MOBILITA ŽIAKOV – BRNO – ZŚ ARMÉNSKÁ

• 11.04.2024 08:10
        •

V rámci programu EÚ Erasmus+ sme sa v období 29.1.2024 – 2.2.2024 zúčastnili skupinovej mobility žiakov na Južnej Morave. Hostiteľskou školou sa nám stala ZŠ Arménská v Brne, mestská časť Bohunice.

Na škole nás srdečne privítal pán riaditeľ a pani zástupkyňa školy, ale aj učitelia a žiaci zapojení do programu Erasmus+. Prezentovali nám rôzne zaujímavé aktivity, ktorým sa venujú v rámci environmentálnej výchovy, ako je napríklad projekt Jedlá záhrada. Taktiež nás previedli priestormi školy, spoznali sme ich bežné aj odborné učebne, spoločné priestory, či školskú jedáleň, kde sme mali možnosť ochutnať ich kuchyňu.

Naši žiaci dostali aj príležitosť zaplávať si v bazéne, ktorý sa nachádza v priestoroch školy, keďže škola sa zameriava na plavecké športy a výchovu profesionálnych plavcov.