• Karneval

• Aj tento školský rok sa uskutočnil karneval pre žiakov prvého stupňa v telocvični našej školy.

• Lyžiarsky výcvikový kurz pre 1. st. – šk.r. 2022/2023

• Lyžiarsky výcvikový kurz (LVK) sme pre žiakov 3. a 4. ročníka zorganizovali v Lučivnej. Zúčastnilo sa ho 48 žiakov z toho bolo 28 začiatočníkov. Všetci trénovali v štyroch skupinách pod vedením 4 inštruktorov. Ďalší dvaja dospelí sa starali o ich zdravie a o popoludňajší program. Všetci lyžiari sa zdokonaľovali každý deň a získavali viac a viac zručností. Počas lyžiarskeho kurzu sa deti zabavili na karnevale, užili si večerné lyžovanie a v posledný deň mnohí pretekali v slalome. Víťazov sme odmenili víťazným pohárom v kategóriách dievčat a chlapcov. Najviac si však deti užili prírodného snehu, na ktorý sme tak veľmi tešili.

Dovidenia o rok lyžiari

Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii