• DEŇ MATIEK

• Pozývame vás na kultúrne predstavenie pri príležitosti Dňa matiek, ktoré sa uskutoční dňa 16.5.2013 o 16:00 hod. v Kultúrnom dome v Rozhanovciach. V jednotlivých vystúpeniach sa predstavia žiaci našej školy. Všetci ste srdečne vítaní!

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

• Riaditeľstvo ZŠ Rozhanovce oznamuje rodičom, že dňa 24.5.2013 udeľuje žiakom školy riaditeľské voľno z dôvodu účasti všetkýchpedagogických zamestnancov na spoločnom vzdelávaní Ľudské práva v edukačnom precese, ktoré sa uskutoční v dňoch 23.-25.5.2013.
            V prípade záujmu rodičov bude dňa 24.5.2013 zabezpečená činnosť ŠKD.

• BEDMINTON

• Dňa 12.5.2013 sa konali v Šuranoch Majstrovstvá Slovenska v bedmintone v kategórií 11 ročných žiakov. Naša žiačka Natália Bálintová (5.A)získala spolu 3 medaily: 1. miesto - zmiešaná štvorhra, 2. miesto - štvorhra dievčat a 3. miesto - dvojhra dievčat.
            Za úspešnú reprezentáciu našej školy ďakujeme a srdečne blahoželáme!

• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

• Dňa 6.5.2013 (pondelok) o 16:00 hod. sa uskutočnia triedne rodičovské združenia spojené s vyplácaním cestovného. Srdečne Vás pozývame!

• RODIČOVSKÝ FUTBALOVÝ TURNAJ

• Pozývame Vás na 8.ročník futbalového turnaja rodičov a priateľov našej školy o pohár riaditeľa školy, ktorý sa uskutoční v sobotu 27.4.2013 na futbalovom ihrisku v Rozhanovciach. Propozície turnaja nájdete tu: futbal__turnaj_muzi.doc. Tešíme sa na Vašu hojnú účasť!

• MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

• Dňa 17.4.2013 sa v Košiciach uskutočnilo obvodné kolo Matematickej olympiády, na ktorom sa naše žiačky S.Mártonová (6.B), J.Maďarová (6.A) a A.Sekeľová (6,A stali úspešnými riešiteľkami. Srdečne blahoželáme!

• TESTOVANIE 9

• Výsledky našej školy v Testovaní deviatakov: SJL - 75,17%, MAT - 64,79%.
            Celoslovenský priemer: SJL - 67,51%, MAT 60,07%.

• BURZA KNÍH

• Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do školskej akcie Burza kníh. Za darované knihy sa vyzbieralo 46,40 €, z ktorých sa zakúpili knihy do školskej knižnice. Knihy, ktoré sa nepredali, ostávajú v knižnici. Dočítania priatelia!

• HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

• Dňa 11.4.2013 sa  v Košiciach uskutočnilo obvodné kolo Hviezdoslavovho Kubína, na ktorom náš žiak M.Domby (2.B) sa umiestnil na 2.mieste v prednese poézie a  žiaci A.Nosáľová (2.A) a M.Nohaj (7.A) získali čestné uznanie v prednese prózy. Blahoželáme!

• ZBER PAPIERA

• Aj tento rok sa naša škola zapojila do zberu papiera, ktorý sa uskutoční v dňoch 15.-19.4.2013 v čase 7:00-7:3014:00-15:30 hod. Zber končí v piatok ráno.

• SUDOKU

• V dňoch 3.-4.4.2013 sa na našej škole uskutočnil turnaj žiakov II.stupňa v riešení Sudoku. Víťazi tried postúpili do školského kola, kde medzi sebou "zápasili" o zaujímavé vecné ceny. Po strastiplnom namáhaní svojich hláv sa na stupienku víťazov nakoniec umiestnili: 1.miesto - M. Buhla (9.A), 2.miesto - J.Bálintová (6.A) a 3.miesto - M.Bálintová (8.A). Srdečne blahoželáme!

• VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY

• Veľkonočné prázdniny budú od 28.3. (štvrtok) do 2.4.2013 (utorok).

Vyučovanie bude pokračovať 3.4.2013 (streda) podľa riadneho rozvrhu hodín.

• CHRÍPKOVÉ PRÁZDNINY

• Riaditeľstvo ZŠ Rozhanovce vyhlasuje v dňoch 20.3.-22.3.2013 chrípkové prázdniny. Nástup do školy je v pondelok 25.3.2013.

• PYTAGORIÁDA

• Dňa 19.3.2013 sa v Košiciach uskutočnilo obvodné kolo matematickej súťaže Pytagoriáda, kde sa žiačky 6.B S.Mártonová a A.Sekeľová stali úspešnými riešiteľkami. Srdečne blahoželáme!

• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

• Dňa 18.3.2013 (pondelok) o 16:00 hod. sa uskutočnia triedne rodičovské združenia spojené s vyplácaním cestovného. Srdečne Vás pozývame!

• ORION FLORBAL CUP

• Dňa 14.3.2013 sa v Kysaku uskutočnil  florbalový turnaj starších žiakov, na ktorom družstvo pozostávajúce z hráčov M.Sokol (9.A), L.Rudišin (8.A), F.Lechman (9.A), D.Gedra (9.A), M.Buhla (9.A), Ľ.Bálint (9.A), P.Pachinger (9.A) a A.Halás (9.A) skončilo na 1.mieste bez straty bodu a postúpili do krajského kola súťaže. Gratulujeme!

• DEJEPISNÁ OLYMPIÁDA

• Dňa 5.2.2013 sa v Košiciach uskutočnilo obvodné kolo dejepisnej olympiády, na ktorej v kategórii C obsadila T.Papcunová (9.A) pekné 5.miesto a v kategórii F boli J.Maďarová (6.A) a A.Sekeľová (6.A) úspešnými riešiteľkami. Blahoželáme!

• JARNÉ PRÁZDNINY

• Jarné prázdniny budú od 18.februára (pondelok) do 22.februára (piatok) 2013.

Nástup do školy je v pondelok 25.2.2013.